Inne Języki

Kursy językowe w szkole językowej KOLIBER to specjalnie opracowany program nauczania od poziomu A1 do C2, zgodnie z klasyfikacją przyjętą przez Radę Europy. Naszą ofertę kierujemy do wszystkich osób, które ukończyły 18. rok życia i chcą wzbogacić swoje umiejętności o znajomość takich języków jak hiszpański, francuski, włoski, niemiecki, japoński, polski dla obcokrajowców. Podczas naszych kursów kursanci mają możliwość rozwinięcia wszystkich umiejętności językowych, ze szczególnym uwzględnieniem nauki swobodnego mówienia w danym języku.

Kliknij tutaj i skontaktuj się z nami, aby zapisać się na kurs!

Typy kursów językowych

Dbamy o to, by oferta kursów językowych dostępnych w naszej szkole językowej była różnorodna i w pełni dopasowana do potrzeb i preferencji kursantów. W związku z tym proponujemy im wybór jednego z następujących rozwiązań:

• zdalne kursy językowe, które skierowane są do osób dorosłych;
  • kursy języka dla firm, które pozwalają na wzrost kompetencji językowych u pracowników i ułatwienie komunikacji z klientami oraz kontrahentami zza granicy;
  • zdalne intensywne kursy dla dorosłych, którym zależy na szybkim opanowaniu określonego materiału w krótkim czasie.

Wszystkie kursy odbywają się w formie zdalnej za pośrednictwem platformy ClickMeeting.

kursy języka niemieckiego

Co zyskasz w ramach udziału w kursach językowych?

Decydując się na udział w kursie językowym w naszej szkole, masz możliwość:

• nabycia cennych umiejętności posługiwania się danym językiem w mowie i piśmie, co może okazać się ważne podczas wyjazdu w celach zarobkowych;
  • pokonania bariery językowej związanej z mówieniem;
  • indywidualnego doboru kursu i jego poziomu.

Sprawdź naszą ofertę kursów językowych: